Poszukujesz nowych wyzwań?

Chcesz współuczestniczyć w rozwoju kadr sektora bankowości spółdzielczej poprzez dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem?

Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji Sp. z o.o. oferuje możliwość rozwoju.

Poszukujemy praktyków bankowych do współpracy w zakresie prowadzenia szkoleń w obszarach: analiza kredytowa, ryzyka, windykacja, rachunkowość, kadry, zarządzanie placówką bankową.

Oferujemy współpracę na podstawie umowy zlecenia oraz wsparcie organizacyjne, metodyczne i możliwość rozwoju osobistego.

Osoby zainteresowane ofertą współpracy proszone są o kontakt: biuro@bodie.pl ze wskazaniem obszarów tematycznych do współpracy.

*

Szanowna Pani/Pan
Prezes Banku Spółdzielczego

NIE MA CENNIEJSZYCH WARTOŚCI NA ŚCIEŻCE ZAWODOWEJ OD WIEDZY I DOŚWIADCZENIA. Wiemy doskonale, że wśród pracowników państwa Banku Spółdzielczego są osoby, które mogą się tymi wartościami podzielić. Właśnie dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy w charakterze Trenera Grupy SGB. To doskonała okazja, by poszerzyć swoje kompetencje i równocześnie kreować jakość w obszarze bankowości spółdzielczej w Polsce.
Udzielimy trenerskiego wsparcia podczas warsztatu, który zorganizujemy dla wszystkich zainteresowanych. Nasze szkolenia realizujemy w wielu formach: począwszy od szkoleń na sali, poprzez szkolenia w siedzibie banku spółdzielczego, a skończywszy na webinariach i kursach elearningowych. Zachęcamy do kontaktu w trakcie rozmowy ustalimy, jaka forma szkolenia najlepiej wyeksponuje Twoją wiedzę.

Czekamy na Twoje zgłoszenie: biuro@bodie.pl

Maciej Wojtaszek
Prezes Zarządu
M.: +48 602 680 708 | E.: m.wojtaszek@bodie.pl

This is the header within my first dialog

This is my first paragraph.

Click Here ×
This is the header within my second dialog

This is my second paragraph.

×